CIHLY od sklepa až po střechu

Střešní tašky, střešní krytiny

Mít střechu nad hlavou, to je více než ochrana před počasím. Je to symbol pro útulný domov, místo, kde se člověk cítí dobře. Není ale střecha jako střecha, velký rozdíl je v tom, jaké střešní tašky pro Vaši střechu použijete.

Zaslat poptávku

Rozhodnutí, jakou střešní krytinu zvolit na střechu, je třeba udělat už ve fázi projektování vašeho rodinného domu, protože hmotnost krytiny, sklon střešních rovin, tvar vikýřů a jiné parametry ovlivňují i nosnou konstrukci a skladbu střechy.

INFO: Prohlédněte si materiály k střešním taškám a příslušenství ERLUS a zažádejte si o další informace.

Střešní tašky

Střešní tašky vhodné pro každý objekt

Střešní krytiny

Každý stavební objekt je tak individuální jako lidé, kteří v něm budou bydlet. Ještě více to platí pro střechu. ERLUS nabízí pro vaši střechu nepřeberné množství řešení: Ať klasické, historické nebo moderní tvary, nejrůznější barevné odstíny a speciální řešení pro opravy nebo objekty s náročným designem. Na následujících stránkách (dokumenty ke stažení) můžete objevit bohatou rozmanitost tvarů a barev sortimentu krytinových tašek Ergoldsbacher. Řešení pro individuální a nezaměnitelný dům.

Dokumenty ke stažení:

Sortiment tašek

Informace pro pokrývače

Erloton příslušenství a doplňky

Komíny ERLUS a CJ Blok IZOTHERM

Rostoucí ceny ropy a plynu nastolují otázky ohledně energetické účinnosti a úspor energií. Nejen developeři, ale i individuální zákazníci neustále řeší výběr zdrojů energie.

Montážní systémy komínů ERLUS, ozn. CI a LAF, používají jako možné zdroje zemní plyn, ropu, tuhá paliva, pelety.

Erlus komín

Dokumenty ke stažení:

 Jednoduchý návod na instalaci komínu CI

Komíny CJ Blok IZOTHERM

Komín standard

Jedná se o keramický univerzální komínový systém pro všechny druhy paliva pro kotle s otevřenou spalovací komorou. Komín je odolný vůči vysokým teplotám, je lehký a tvárnice mají vysokou pevnost. Dodává se s odvětráváním nebo bez odvětrávání již v délkách od 3 metrů, ale účinnost je od min. 5 metrů. K dodání jsou i jednotlivé díly komín. systémů od  tvárnic, tvarovek, izolace...

Dokumenty ke stažení:

Návod Standard

Komínové prvky - UNI katalog

Mohla by vás také zajímat nabídka tepelné izolace.
Navštivte stránku tepelné izolace.

Rychlý kontakt

P.B.C. - Praha, s.r.o.

K Verneráku 950/45  (budova VŠCHT)

148 28 Praha 4 Kunratice

Telefon:
+420 602 115 116

E-mail:
pbc@pbc-praha.cz

Novinky

Cihelná vinotéka "CAVINO"

Vaše lahve vína můžete odborně skladovat již i doma. V jedné cihelné "CAVINO" vinotéce jsou Vaše lahve vína uskladněny jako ve vinném sklepě. Vypálená hlína dává přirozenou vlhkost a udržuje obsah lahví ve stálé přirozené teplotě.

Více informací o CAVINO

Terasová keramická prkna-NOVINKA v ČR!

Chytrý podlahový systém z keramiky, který vyniká extremně dlouhou životností, materiálem z přírody, který je příjemný na dotek.

Více o podlahovém systému

Nový univerzální komín

S rostoucí náročností na energeticky úsporné a rychlé bydlení jsme pro Vás připravili nový keramický komín na všechny druhy paliva"

Více o univerzálním komínu

Nový rozměr energeticky úsporného stavění

Nové broušené cihly SL 36 a SL 55 na celoplošné lepidlo vyráběné firmou GIMA

Více o úsporném stavění